کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
 


کیانا وحدتی
امروز میان این همه گریه ... فقط برای تو ... به شوق تو می نویسم . اگر که حال من اینست...

جزئیات بیشتر...
خر ما از کرگی دم نداشت
مردی خری دید به گل در نشسته و صاحب خر از بیرون کشیدن آن درمانده. ...

جزئیات بیشتر...


زندگی پس از مرگ
« 27442 بازدید »

farahnaz فرحناز     شنبه, ‏1387/07/13 ‏12:58:38

هر وقت درمورد مرگ فکر می کنم سؤالات زیادی به ذهنم فشار می آورد. این که بعد از مرگ واقعا چه اتفاقی می افتد؟آیا با مرگ همه چیز تمام می شود یا نه این جسم فیزیکی است که می میرد و هوشیاری فرد باقی می ماند؟آیا مرک تولدی دوباره است؟
« نمایش همه نظرات »
« نمایش همه صفحات »

shahram49iz@yahoo.com shahram49iz@yahoo.com     پنج شنبه, ‏1390/11/13 ‏00:37:00

فرحناز عزیز از خوش امد گوی شما سپاس گذارم.انچه را دوستان نوشته بودن خواندم زیبا بود ولی در کمال فرو تنی انچه رامیخواستم نیافتم .چرا که من به یقینی در باره مرگ وتناسخ رسیده ام که از مرزتفکر  این دوستان گذشته و حالا تشنه دانش در این یقین هستم.
shahram49iz@yahoo.com shahram49iz@yahoo.com     جمعه, ‏1390/11/14 ‏18:15:46

زندگی از نظر من صدای زنگیست که اعلام میدارد اینک زمان امتحانی دیگر است امتحانیکه شما و مرا یک گام به پایان دوره دانشجوئی نزدیک مینماید. زندگی برایند اعمالی است که ازگذشته اوردهایم(کارما) وانچه را که به ان می افزایم. زندگی یک برنامه طراحی شده قبلی است که در عین حال میتوان دران دخل وتصرف کرد وکیفیت ان را تعغیر داد .زندگی از نظر من حاصل انتخابیس که ما قبل از تولدی دوباره به کمک انان که راهنمایمان هستن وسمت برتر ودانشی عظما دارند برنامه ریزی مگیردد باز هم تاکید میکنم با ازادی کامل ودر بهترین نتیجه   ( که صدالبته گاهی ما در ان نتیجه دلخوه را نمیگریم ودچار اشتباهات بزرگ وکوچکی میگردیم که کل یاجزئی از کارمای ما را تحت تاثیر قرار میدهد ) بی تردید محدود کردن خلقت روحی چنین متکامل به کالبد اینگونه ضعیف وفنا پزیر دوراز عقل کنجکاو ماست . زندگی اغازی نبوده که ما بخواهیم ان را در قالب پایانی تعریف کنیم   هر زندگی صرفا یک گام است مبتنی بر اصول گام قبلی وبستری برای گام بعد.  زندگی جزء کوچکی است از یک فرایند بزرگ تکاملی افسانه ای وخارج از قابلیت فهم متکی به مغز بشری فعلی ما  . مرگ هم مثل زنگی مفهومی انتزائی است چون به واقع به معنای رایج ((نبود)) وجود ندارد .فقط تعغیر حالت است .فهم این اصل اصلاسخت نیست کمی علاقه می خواهد وکمی وسعت دید. که به حمدالله نسل امروز همگی دارای ان هستند.
shahram49iz@yahoo.com shahram49iz@yahoo.com     چهارشنبه, ‏1390/11/19 ‏19:51:36

چنگیز عزیز  من با کمال افتخار خواسته شما را می پذیرم ولی اجازه بده توضیح مختصری عرض کنم. خداوند شاهد است که قصد این حقیر نوشتن جملات قشنگ نیست .من فقط بدنبال تبادل نظر با دیگر دوستان جهت اشنایی با دانش انان در این موضوع هستم .موفق باشی (ارادتمند شهرام 49)
shahram49iz@yahoo.com shahram49iz@yahoo.com     جمعه, ‏1391/04/16 ‏19:52:11

پرواز جان
امروز در دو اتاق مرتبط دوتا مطلب از شما دیدم  نوع نگاه شما برای من جذاب است قبلا خدمت شما نرسیده بودم یا اگر رسیده بودم ذهنم یاری نمیکند بهر حال چه از بچه های جدید باشید چه قدیم مایلم با دیدگاهای شما بیشتر اشنا بشوم البته اگر لایق دیدید.
« نمایش همه نظرات »
« نمایش همه صفحات »

املاک A4A: طراحی سئو