کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
... به باغ پنجره ها سوگند میان عهد و سرشاری میان فکر و بیداری ...

جزئیات بیشتر...
نشانه
هر واژه ای در زبان یک نشانه است ، که به صورتهای گفتاری ، نوشتاری...

جزئیات بیشتر...


راز بزرگ شکرگزاری
« 7554 بازدید »

شرح: روح عشق     سه شنبه, ‏1391/06/14 ‏21:07:13


هر چیزی در کائنات از انرژی است ما هم از انرژی هستیم و هر کدام از ما مردم در فرکانسی در حال ارتعاش هستیم .

افکار , احساسات و باورهای ماست که ارتعاش و فرکانس انرژی مان را تعیین می کند. پس احساسات نقش بسزایی در جذب و ورود افکار مثبت و نعمتهای الهی در زندگی بشر بازی می کند.

در این میان شکرگزاری یکی از قدرتمندترین احساساتی است که تو می توانی با بکار بردن آن تمام آنچه که می خواهی با وفور محض , وارد زندگی ات کنی.

تو هر کس و هر جا که باشی و شکر گذاری به هر شکلی که باشد , می تواند تمام منفی گرایی ها را در زندگیت از ین ببرد .

زمانی که حواس خود را متوجه شکر گذاری کنی , درباره ی شکرگزاری فکر می کنی , آن را به زبان می آوری و آن را احساسش می کنی , در واقع فرکانس انرژی خود را به یکی از بالاترین و قوی ترین فرکانسهای موجود , تبدیل می کنی .

شکرگزاری انرژی مشابه خود را جذب می کند. بنابراین وقتی تو شاکر درگاه خداوند باشی, یعنی مقتدرانه انرژی هایی مشابه را که بابت دیگر موارد شکرگزاری احساس کرده ای , به سوی خود جذب می کنی.

به عبارت دیگر تو انرژی مردم , شرایط و وقایعی را که مثبت هستند و موجب آوردن همه موارد خوب به زندگی ات می شود , تحت نفوذ خود در می آوری.

اگر تو بابت نعمتهایی که داری بنده ای نا شکر باشی , امکان ندارد چیزهای خوب بیشتری را وارد زندگی ات کنی.

چرا ؟ چون در بحبوحه ی احساس ناشکری , افکار و احساساتی را از خودت ساطع می کنی که آنها هم به نوبه خود موارد بیشتری را که از بابت آنها نا سپاس هستی , جذب می کنند.

خواه احساس حسادت , غبطه, عدم رضایت یا احساس " کافی نبودن " باشد, این احساسات نمی توانند آنچه را می خواهی به تو بدهند. آنها مانع ورود خیر و برکت به زندگی ات می شوند .

تمام موارد منفی موجود در زندگی ما , صرفا حاصل پشت کردن به تمام نعمتهایی است که داریم ...

تصور کن که کائنات مانند خورشید است. خورشید مدام می تابد و به صورت جریانی بی پایان انرژی حیات را ساطع می کند. وقتی تو روی خود را به سمت خورشید می کنی تاثیر آن را احساس می کنی , اما اگر روی خود را بر گردانی , تاثیرات حیات بخش آن را دریافت نمی کنی.

کائنات هم دقیقا عین خورشید عمل می کند. همیشه هست, در دسترس است و تمام نعمتهایش را به سوی تو می فرستد.

وقتی تو بر افکار و احساسات شکرگزاری تمرکز کنی , در واقع رو به سمتی کرده ای که تمام نعمتها همیشه وجود دارند و به تو داده شده اند.

در غیر این صورت وقتی که تو شکایت , سرزنش و انتقاد کنی, غبطه بخوری حسادت کنی, یا هر نوع احساس منفی دیگر داشته باشی, در واقع به تمام نعمتهای الهی پشت کرده ای ...

حال حتما می پرسید: پس چه باید کرد؟

راز شکرگزاری یکی از قدرتمندترین ابزاری است که ما برای تحول زندگی مان به سوی لذت و شادی محض از آن استفاده خواهیم کرد

درپناه عشق ونور الهی باشید

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو