کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
شاید، روزی اگر می آمدی ... لبخند آن زمزمه ی فراموش شده ی کمرنگ تصنیف بی آوازه ی...

جزئیات بیشتر...
خوردنی ! و اشتها آور
...

جزئیات بیشتر...


کتاب : دعا دریچه ای بسوی ماوراء 2
نوشته : دکتر ران رات
ترجمه : فریده مهدوی دامغانی
نشر : تیر
بخش هایی از صفحات 185 ، 186 ، 187
« 4396 بازدید »

شرح: من شب و روز در کنار قلب تو ایستاده ام...حتی آن هنگام که تو ، ای موجود بشر ، به آوای الهی ام گوش نمی سپاری و یا گاه ، در گودال شک و تردید فرو می افتی . شک می کنی که آیا به راستی در کنارت هستم . حال آنکه من هماره در انتظار آنم که مرا فرابخوانی ، حتی در زمزمه ای آرام و در نجوایی خاموش ، تا دست یاری به سویت پیش آورم...
...
همانا مایلم به تسکین و آرام کردنت برخیزم ، تو را روحی دوباره بخشم و تمام جراحاتت را التیام بخشم . نورم را برایت به ارمغان خواهم آورد ! با قدرتم از راه خواهم رسید ، و با رحمتم قلبت را لمس خواهم کرد ، تو را دگرگون و متحول خواهم ساخت . از صلح و آرامشم نیز به تو ارزانی خواهم داشت ، تا روحت را سکون و ثبات و آرامش بخشم .
...
آری ، از آنچه در قلبت می گذرد ، نیک آگاهم و از تنهایی و بی کسی ات ، و نیز از تمام جراحات و زخم ها و ناراحتی هایت آگاهم . از تمام تحقیرهایی که ناگزیر متحمل شدی ، از تمام واپس خوردن ها و قضاوت های نابجایی که تو را آزرده خاطر کردند و دیگران بر وجودت سرازیر ساختند ، آگاهم . من همه ی این سختی ها را با تو همگام بوده ام و از قدرت و نیرویم به تو ارزانی داشتم تا صبر و شکیبایی داشته باشی.
...
من از نیاز مخصوص تو برای دریافت عشق آگاهم ، و می دانم تا چه اندازه خواستار این هستی که دوستت بدارند و محبوب همگان باشی ! اما چه بارها که این عشق را بیهوده در میان بندگانم جست و جو کردی ، و خواستی خلاء درون وجودت را با لذت هایی زودگذر ، آکنده سازی . آیا به راستی تشنه ی عشقی ؟ پس به نزدم بیا ، و ای توئی که عطش عشق داری ، بیا تا سیرابت کنم !
...
به من توکل کن ! به من اعتماد کن ! هر روز با طلوع خورشید ، از من بخواه تا امورت را در دست گیرم ، و من نیز چنین خواهم کرد.
...
لیک تنها یک نکته را هرگز از خاطر مبر ! یک چیز هرگز ، هرگز تغییر نخواهد یافت ! چه در این عالم خاکی باشی ، چه نباشی : این که هماره دوستت دارم ! این ایمان و اعتماد تو به عشق من است که همه چیز را دستخوش تغییر خواهد ساخت.
...
با تمام اندوه هایت ، رنج هایت ، نگون بختی هایت ، مشکلاتت ، بیماری هایت ، درد هایت ، نیازمندی هایت به نزدیکم بیا ، به سویم شتاب و دوستم بدار ، چونان که دوستت دارم ! در برابر قلبت و روح و جان تو ایستاده ام ، پس در را بگشای...

تهیه کننده سند: باران

نظرات بازدید کنندگان (2 نظر)    

آپارتمان A4A: طراحی سئو