کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
می رسد روزی که بی من روز ها را سر کنی می رسد روزی که مرگ عشق را باور...

جزئیات بیشتر...
رژیم غذایی مناسب قبل از خواب
بهرمندی از یک برنامه غذایی مناسب ضامن سلامت عمومی بدن شماست. این امر...

جزئیات بیشتر...


شهر کلن
« 8008 بازدید »


تصویر
توضیحات: پیش روی در کنار سواحل راین (Rhine) و احاطه شدن توسط مناظر زیبای دهکده‌ها و روستاها و قلعه‌های احساسات‌برانگیز و تپه‌هایی با سرازیری‌های تند پوشیده شده از درختان و تاکستان‌های تراس‌دار، از جمله مناظر و جاذبه‌های دیدنی کلن است. West Philia پایتخت فرهنگی و شهر بزرگی از مبدأ سرزمین راین است.

برج‌های دوقلوی کلیسای جامع با سبک معماری گوتیک در قرن سیزدهم دارای شیشه‌های رنگی مجللی بود و بر شهرهایی که تا خط افق دیده می‌شوند تسلط داشت.


تصویر - 2
توضیحات - 2: مشهورترین و بزرگترین نمایشگاه تجاری موسیقی، پاپ کم (Pop Komm) به همراه یک فستیوال موسیقی بزرگ در این مکان هرساله برگزار می‌شود. صحنه‌های هنری در صدها تالار به نمایش در می‌آید و نمایشگاه هنری «Ortclogne» از سرتاسر دنیا سازماندهی می‌شود.
تاریخ ثبت شده نمایشگاه کلن، به دوره رومی برمی‌گردد و موزه‌های شهرها با گنجینه‌های باستان‌شناسی غنی شده‌اند.

تصویر - 3
توضیحات - 3: مهم‌ترین صادرات در این شهرها، از سال 1709 آغاز شد و هنوز هم به طور محلی انجام می‌پذیرد.

در شمال راین شمالی و استان Wost philia بزرگترین شهرهای صنعتی دوسلدورف، با شهری قدیمی و زنده و دورتموند و بوخوم و اِسِن قرار دارند.

در مقایسه با صنعت قوی، این شهرها با مراکزی تاریخی و یک فرهنگ زندگی بسیار پیچیده، برای یک بازدید بسیار ارزشمند هستند.

کلن یک شهر زیبا و هیجان‌انگیز با کلیسای جامع فوق‌العاده‌اش است. همچنین ساختمان‌های قرون وسطایی آثار رومی، موزه‌های در سطح جهانی از آن جمله هستند.
دو پل چوبی را قطع می‌کنند. مناظر دیدنی‌اش به وسیله آرشیتکت (Weghe) طراحی شده است . درخت‌ها در اطراف چیدمان یافته‌اند و این بلوار بعد از این Kountanierolle نامیده شد. بعد از واقعه افسانه‌ای که کود اسب روی پادشاه فردریک ویلن دوم پاشیده شد (1848) نامش به Konig Sallee تغییر یافت. البته با هدف خوش‌یمنی آن این کار انجام شد


تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو