کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
با من سخن بگو ای جلوه ی حضور ای مطلق نبود ای سایه ی وجود با من سخن...

جزئیات بیشتر...
راز شمع (من شمعم شمع شبانه)
داریوش رفیعی, معینی‌کرمانشاهی, مجید وفادار, من شمعم...

جزئیات بیشتر...


اگر این کارها را بکنی حبس ابد داری!!!
« 2358 بازدید »

شرح: راه های جلوگیری از طلاق و جدایی

  زوج های موفق تفاوت ها و تمایلات خود را به ویژه به عنوان یک زن یا مرد تحسین می کنند .

  وقتی مرد کنترل تلویزیون را در دست می گیرد و بی توجه به همسرش کانال های تلویزیون را عوض می کند . زن آرام می خندد و اگر زن می خواهد درباره احساساتش با مرد صحبت کند ، مرد می فهمد که چه قدر این مساله برای او به عنوان یک زن مهم است و زمانی را برای گوش کردن به او اختصاص میدهد . آن ها دوستان متفاوتی دارند و همدیگر را به خاطر این دوستی ها تشویق می کنند . در طول سال ها ممکن است بفهمد که حتی اگر همسرشان بهترین دوست آنهاست ، هنوز خیلی از نیازهای عاطفی شان با دوستان خودشان ، برآورده می شود . آن ها به یکدیگر اجازه فعالیت های متفاوتی را می دهند .

  اگر یک پروژه یا سرگرمی یا ورزش ویژه برای یکی مهم است ، دیگری سعی می کند تا او را تشویق کند . با این روش هر شریک زندگی یک مکان ، زمان مشخص و فعالیتی را که برای او قدرت و معنی دارد ، پیدا می کند . در این نکته که احتمال دارد در طول زمان احساسات شما نسبت به یکدیگر تغییر کند ، ارزش وجود دارد و تغییری طبیعی است . فعالیت شیمیایی مغز شما در این مساله نقش دارد و جنگیدن علیه آن دلیلی ندارد ، به جای آن اجازه دهید که بیولوژی ، شما را به فهم متقابل و عشق طبیعی و دراز مدت ، هدایت کند .


تهیه کننده سند: بهروز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو