کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
به روشنای اشراق آفتاب چه بی ادعا ... غروب غرور مرا فهمید ! به جرأت زمین چه صادقانه از...

جزئیات بیشتر...
زیبایی های شگفت انگیز و رویایی اعماق دریا
...

جزئیات بیشتر...


بوسوس دی کالداس شهری عجیب در برزیل
« 4659 بازدید »

شرح: بوسوس دی کالداس یکی از شهرهای کوچک برزیل است که برزیلی ها آنرا شهر عجایب می نامند.
به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره مردم از مناطق مختلف برزیل برای شستشوی خود با آب این شهر و استفاده از خواص درمانی آن که معتقدند تعدادی از بیماری ها بخصوص بیماری های پوستی را درمان می کند به این شهر سفر می کنند.
از سوی دیگر در این شهر منطقه ای وجود دارد که شرایط آنجا تابع قوانین فیزیک نیست و حوادثی در آنجا روی می دهد که مردم را به شگفتی واداشته و آنجا را به یکی از جاذبه های جهانگردی شهر تبدیل کرده است.
یکی از شهروندان ساکن این منطقه می گوید ده سال پیش در اینجا خانه ای را برای خود ساخته است اما این خانه پس از مدتی به تدریج و تا زاویه سی درجه کج شد.

وی می گوید پس از آنکه فهمیدم یک عامل غیرطبیعی و ناشناخته باعث این پدیده شده است اینجا را به یک مرکز جهانگردی تبدیل کردم.
وی می افزاید.. برخی وجود یک قدرت مغناطیسی را عامل این پدیده می دانند اما به هر حال ابهاماتی که در خصوص وقوع این پدیده وجود دارد باعث شده است جهانگردان به اینجا سرازیر شوند.
کسانی که وارد این منزل می شوند نیروی عجیبی را احساس می کنند و احساس می کنند نیرویی آنها را به سمت بالا می کشد.
حرکت آب به سمت بالا در کانال کوچکی که در این منزل تعبیه شده است بر شگفت انگیز بودن این پدیده افزوده است.
تحلیل های زیادی درباره علت این پدیده ارائه شده است اما قدر مسلم این که اسحاق نیوتن کاشف جاذبه زمین هنگام کشف جاذبه زیر درختی که در نزدیک این منزل وجود دارد نبوده است.

منبع:میعادگاه

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو