کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
حالا که نیستی ؛ بغض همیشه ی هست های نبوده شکسته است فریاد خسته ام ، بر قلب تنهای پردریغ...

جزئیات بیشتر...
عشقبازی به همین آسانی است
عشقبازی به همین آسانی است که گلی با چشمی بلبلی با...

جزئیات بیشتر...


هدیه کریسمس .عشق؟!

« 3251 بازدید »


تصویر
شرح: هدیه کریسمس .عشق؟!
این داستان دو دلداده جوان به نام های دللا Della و جیم Jim است که هر چند بی چیز و فقیر بودند ، اما همدیگر را دیوانه وار دوست داشتند.
دلا با رسیدن عید کریسمس به فکر خرید هدیه ای برای همسرش جیم می افتد.
او خیلی وقت پیش در نظر داشت برای ساعت همسرش یک زنجیر زیبا بخرد چرا که جیم آن ساعت را خیلی خیلی دوست داشت. با وجود این ، شب عید فکری به ذهن دلا خطور می کند .
او تصمیم می گیرد موهای زیبایش را بفروشد و برای جیم زنجیر را بخرد.

دلا شب عید در حالی به خانه بر می گردد که بسته کادوپیچی شده در دستش بود و محتوای آن هم زنجیری بود که برای ساعت دوست داشتنی جیم خرید بود.
به ناگاه نگرانی سراپای وجود دلا را فرا می گیرد. او می دانست که جیم فوق العاده موهای همسرش را دوست دارد و از این رو نمی دانست عکس العمل جیم چه خواهد بود.

دلا از آخرین پله ها هم بالا می رود و در را که باز می کند، از دیدن شوهرش که در خانه منتظر او بود تعجب می کند. بسته کادوئی هم در دست جیم بود که معلوم بود هدیه شب عید او برای همسرش است.
موقعی که دلا روسری خود را از سر بر میدارد، جیم متوجه موهای کوتاه او میشود و اشک در چشمانش حلقه میزند اما هیچ حرفی نمیزند و در حالی که بغض گلویش را می بلعد هدیه خود را به طرف دلا دراز می کند.
موقعی که دلا کادو را باز می کند نمی تواند آنچه را که می بیند باور کند چرا که داخل بسته یک جفت شانه زیبای نقره نشان بود که برای موهای بلند زیبای او خریده بود.

حال نوبت جیم بود، وقتی جیم کادوی خود را باز می کند در عین ناباوری می بیند که دلا برای ساعتی که او بسیار دوست داشت یک زنجیر زیبا خریده است و برای همین موضوع هم موهای خود را فروخته است...
اما متاسفانه جیم برای خرید شانه ها، ساعت خود را گرو گذاشته بود....

تهیه کننده سند: ghader

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو