کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
اگر تو بیایی به کوچه ی خزان زده ی انتظار خسته ی من شکوه کهکشانها بستر گامهای تو خواهد...

جزئیات بیشتر...
یا رب کن آسان
شجریان, شیدا, شیدا, عشق توآتش جانا ، عشق توآتش جانا ، زد بردل من...

جزئیات بیشتر...


شرق اندوه
« 6067 بازدید »


تصویر روی جلد
رهبر گروه: کیوان ساکت
نوازندگان: کیوان ساکت : تار
امید نیک بین : پیانو
نوید مصطفی پور : ویلن
بهنام ابوالقاسم : پیانو
درشن آنند :طبلا

تصویر رهبر گروه

تصویر گروه
شرح: موسیقی تلفیقی عنوانی است که تعاریف مختلفی برایش در نظر می گیرند . به این نکته اشاره می کنیم که اگر علاقمند به شنیدن قطعات زیبایی از ویوالدی ، شوپن ، و باخ با تار کیوان ساکت هستید شنیدن این اثر زیبا را از دست ندهید . این اثر شامل دو روی کاملا متفاوت ملهم از موسیقی شرق و غرب است . در روی اول این آلبوم اثری از کیوان ساکت به همراه یک اثر از امید نیک بین موجود است . در این روی آلبوم قطعه ی افسوس از کیوان ساکت به غایت شنیدنی و تاثیر گذار است .روی دوم این اثر شامل قطعاتی از دنیای موسیقی غرب است که با تنظیمی مناسب توسط ساز ایرانی تار به اجرا در آمده است . ساکت را در این اثر ، ویلن نوید مصطفی پور ، پیانو نوازی بهنام ابوالقاسم و درشن آنند بابت نوازندگی طبلا همراهی کرده اند . این اثر در زمستان 82 منتشر شد. ساکت در معرفی آلبوم گفته است:
« در آخرین روزهای تدارک نشر این اثر ، داغی همیشه در یاد به جانها نشست و بم ، به همراه ارگ شکوهمند سه هزارساله اش در خود فرو ریخت . بنابراین ، مناسب ترین نام را از زنده یاد سهراب سپهری به وام گرفتم و« شرق اندوه » را به همراهه آبرنگی از مجموعه در خاک وطن اثر امیرهوشنگ اردلان به عنوان پیکر پوش و شناسنامه برای این اثر برگزیدم.»

***


تهیه کننده سند: کوشا

نظرات بازدید کنندگان (1 نظر)    

آپارتمان A4A: طراحی سئو