کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
موسیقی یعنی اندیشه، یعنی هستی را باید کردن، یعنی صدای باران را آهنگ زندگی کردن، موسیقی یعنی در...

جزئیات بیشتر...
راز سایه
خودشناسی, دبی فورد, فرناز فرود, حمیدا, 1384, نیمه تاریک وجود،طلاق...

جزئیات بیشتر...


وقتی می میریم چه می شود
« 4324 بازدید »


تصویر
موضوع: موضوع زندگی معنوی
نویسنده: سام پرنیا
مترجم: شهرزاد فتوحی
ناشر: جیحون
سال انتشار: چاپ دوم 1387
معرفی کتاب: گاهی قرن ها طول می کشد تا معما های علمی حل شوند.در این دوران، شاید شگفت انگیز ترین معمای ناگشوده ی علمی خود زندگی باشدکه چگونه آغاز می شود و چگونه به پایان می رسد. هر چند بسیاری از شگفتی های آغاز زندگی حل شده است، اما آنچه در پایان زندگی رخ می دهد هنوز در پرده ای از اسرار است. این یکی از معدود موضوعات علمی امروز است که کاملا به همه ی ما مربوط است.
هر فردی در جای از دنیا با این پرسش مواجه می شود که بعد از مرگ چه می شود؟ شاید فقط از روی کنجکاوی، یا از دست دادن عزیزی، یا ابتلا به بیماری مهلک و یا حتی به دلیل تجربه ی نزدیک به مرگ. اما هر وقت به مسئله ی مرگ فکر می کنیم پرسش های زیادی به مغز ما فشار می آورد، در حال مرگ چه چیزهایی را تجربه می کنیم؟ کسی که می میرد، چه می شود؟ آیا او هنوز نوعی آگاهی و هوشیاری دارد، یا همه چیز به پایان رسیده است؟
سام پرنیا در این مورد تحقیقات زیادی کرده و نتیجه کار او در این کتاب آمده است. این کتاب در واقع ادامه راهی است که ریموند مودی با کتاب زندگی پس از مرگ آغاز کرده است.        

در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان (2 نظر)    

آپارتمان A4A: طراحی سئو