کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
و رسیدن ، یعنی رها شدن ... یعنی گریز لحظه ها ... یعنی مرگ ! مرگ یعنی اولین میلاد ... میلاد...

جزئیات بیشتر...
پیامی در راه
روزی خواهم آمد و پیامی خواهم آورد در رگ ها نور خواهم ریخت و...

جزئیات بیشتر...


گفتگو با ارواح مترقی
« 6136 بازدید »


تصویر
موضوع: موضوع بیداری معنوی
نویسنده: لوسی پیاتزو
مترجم: فریبرز لقائی با همکاری سوسن نیکوفال
ناشر: نشر نامک
سال انتشار: چاپ سوم 1386
معرفی کتاب: این کتاب توسط مدیوم، لوسی پیاتزو از عالم روحی به جهان فیزیکی مخابره شده است. مدیوم بودن یک خاصیت مزاجی و جسمی بوده و ذاتی است و هرگز دلیل بر تقدس یا معنوی بودن فرد و یا برتری مقام روحی نیست.
در قسمتی از کتاب آمده : همه طی سپری ساختن لحظات خواب و رویا در حالت تثنیه(یا خارج شدن پیکر اثیری از قالب جسمانی) به سر می برند ولی می توان تا حدودی در وضعیتی توأم با هوشیاری به سر برد. شخص می تواند هنگام فرو رفتن به خواب، به فکر فرو رفته و اندیشه خود را به خوبی تمرکز داده و از هدایت کنندگان روحی خود تقاضا نماید، طی خواب پیوندش را با نیروهای روحانی برقرار کنند و نور معرفت را در وجودش رشد دهند و شخص باید از این نیروی آگاهی توسعه یافته برای یاری دیگران استفاده کند. البته راهنمایان او را تحت آزمون قرار می دهند و چنانچه خالص و بی ریا باشد، پیوسته تعالیم و آموزش ها را دریافت خواهد کرد.
مطمئن ترین راه جهت حصول به حقیقت، زندگی و حیاتی است که بر شما عرضه می شود. حتی حوادث و سوانح و اشتباهات نیز همگی ثروت به حساب می آیند. چنین ثروتی است که به منظور متحول گشتن نفس ضرورت دارد.
آموزش و فراگیری تا زمانی که بر روی زمین زندگی می کنیم و حتی پس از آن، در آخرت و ابدیت نیز هرگز به پایان نخواهد رسید. همواره دانشنامه ای عالی تر برای اتخاذ وجود دارد و آنگاه که از مدرسه و آموزشگاه خارج شویم، زندگی باز هم به تعلیم و آموزش خود ادامه می دهد.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو