کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
خدایا؛ اون عشق بزرگی که من دنبالش بودم اون اتفاق عظیمی که مطمئن بودم باید بیفته تا زندگیم زیر...

جزئیات بیشتر...
اعترافهای آشقانه (1)
اعترافهای عاشقانه چه سخت است دل کندن. چه سخت است فراموش...

جزئیات بیشتر...


قول، قول است
« 3685 بازدید »


تصویر
موضوع: سرگذشت نامه
نویسنده: وین دایر
مترجم: محمد رضا آل یاسین
ناشر: انتشارات هامون
سال انتشار: 1387
سایر آثار نویسنده: «نقاط ضعف شما » ، « وجود متعالی انسان » ، «باور کنید تاببینید » ، «مراقبه، روشی برای برقراری ارتباط آگاهانه با خداوند » ، « خود حقیقی شما » ، « معمار سرنوشت خود باشید » ، «برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد » ، «قدرت قصد و نیت » ، «ندای درونی شما، راهی به سوی سعادت »  
معرفی کتاب:
کتاب سرگذشت واقعی "ادواردا اوبارا" است که از سن 16 سالگی به اغما رفته است. او در آخرین گفت و گو با مادرش، گفت:" مامی، قول بده هرگز مرا ترک نکنی." و مادرش پاسخ داد:" عزیزم، مطمئن باش تو را ترک نمی کنم، قول می دهم و قول، قول است."
واکنون حدود 38 سال است که "ادواردا" در خوابی عمیق فرو رفته و مادرش" کی" با عشق و فدا کاری از او مراقبت می کند و در طول شبانه روز هر دو ساعت به او غذا می دهد.
او با روحیه ی تسلیم و آرامش، و در نهایت قدرت و ایمان با مشکلات و پیچیدگی ها ی زندگی روبه رو شد و با حیرت انگیزترین شکل ممکن بر آنها غلبه کرده است. کلمه ی ایثارگر کمترین عنوانی است که می توان به این مادر نسبت داد.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو