کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
انتظار من از لحظه های امشب و هر شب به وسعت لحظه های رسیدن، بار رحیل بسته است ! آری دگر این...

جزئیات بیشتر...
عکسهایی که اشک بینندگان خود را در یک نمایشگاه عکس، سرازیر کرد...
خودتان قضاوت کنید فرق ما آدمها با حیوانات، ولی این بار از نگاهی دیگر ...

جزئیات بیشتر...


با شما تا ابدیت
« 10829 بازدید »


تصویر
موضوع: بیداری معنوی
نویسنده: لوبسانگ رامپا
مترجم: فریده مهدوی دامغانی
ناشر: درسا
سال انتشار: چاپ پنجم 1387
سایر آثار نویسنده: چشم سوم، آن طوری که بود
معرفی کتاب: متر جم در باره این کتاب می گوید:
کتاب حاضر کتابی است در باره ی ماوراءالطبیعه، که برای روشن کردن یکسری مسائل مبهم و شگفت انگیزی که برای ما سؤال برانگیز است، مفید می باشد.
لوبسانگ رامپا یک لامای تبتی است که از قدرت تله پاتی و روشن بینی و دیدن هاله تابان و سفر سماوی و خودهیپنوتیزم و... برخوردار است و در این کتاب سعی کرده با روش های عملی و راحتی این توانایی ها را آموزش دهد.
البته در این کتاب علاوه بر خواسته های ماوراءالطبیعه به خواسته های عادی ما هم توجه شده و راهنمایی هایی برای رسیدن به این خواسته ها دارد . این قسمت کتاب خیلی شبیه بحث کتاب "راز، راندا براون" می باشد :    
برای به تحقق درآوردن خواسته خود چه کاری میخواهید انجام دهید؟ اگر قصد خرید یک ماشین را دارید ، درخواست آن بدون اینکه رانندگی بلد باشید یک آرزوی بیمورد است. ابتدا باید آموزش ببینید سپس پشت فرمان قرار گیرید. اگر در جستجوی یافتن همسر هستید دقت کنید که خود را برای اشخاصی که مانند شما به دنبال همسر ایده آل میباشند مناسب و آماده کنید.
به عنوان مرحله بعد باید گفت همیشه سخن کتبی محکمتر و نیرومندتر از سخن بیان شده و شفاهی میباشد. هر آنچه خواهانش هستید روی صفحه کاغذ بیاورید و آنرا در کمال سادگی و با وضوح بنویسید. آیا دوست دارید یک شخص روحانی با خصوصیات والای معنوی باشید؟ در این دنیا چه کسی را به عنوان موجودی پاک سرشت و عاری از عیب میدانید؟ قابلیتهای این فرد را یادداشت کنید ، همینطور صفات مثبت و نقاط قدرت شخصیت و روحیه فرد را به ترتیب بنویسید. اگر مایلید پولی دریافت نمائید مبلغ دقیق را مشخص و بگوئید چه وقت آنرا میخواهید به دست آورید. دقت کنید در نامه تان به وضوح اعلام کنید که قصد کمک و یاری به دیگران را دارید و یک دهم آنرا به مستمندان و فقرا خواهید داد. هنگامیکه همه را نوشتید در پایان ذکر کنید "من تا آنجا که ممکن باشد انفاق خواهم کرد تا هر آنچه که میخواهم دریافت نمایم". ضمناً باید اضافه کنید چگونه و به چه نحو برای به دست آوردن نتیجه مطلوبتان کار و کوشش نمائید.
با فرض اینکه شما تمام این مطالب را نوشتید آنرا با صدای بلند بخوانید. اینکار را روزی سه مرتبه تکرار نمائید. در حین خواندن این نوشته احساس کنید آرزوی مورد نظرتان به سوی شما میآید. هر قدر با توان بیشتری در اینمورد بیندیشید و تصویر مثبتی در ذهن خود مجسم کنید واکنش و نتایج کار بهتر و مطمئن تر خواهد شد. اما اگر پیش خود فکر کنید : (خب ... امیدوارم مؤثر واقع شود ... فقط اگر بتوانم ... هنوز هم شک دارم ... ) هیچ نتیجه مطـلـوبی به دست نخواهیـد آورد ، تنها وقت خود را به هدر داده اید که آن هم باعث بی اعتباری و خنثی شدن موضوع میگردد. هیچگاه شک به خود راه ندهید تا موفق شوید.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو