کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
من بودم و سیاهی شب های بی صدا من بودم و سکوت زخمی آهنگ های تو من بودم و گریه در عمق غربتم...

جزئیات بیشتر...
*ایران* (1)
Oroumieh Lake - N. W. Iran, Cottage in northern Iran, Uramanat -...

جزئیات بیشتر...


زندگی پس از مرگ.
« 5201 بازدید »


تصویر
موضوع: بیداری معنوی
نویسنده: جی.پی.واسوانی
مترجم: فریبا مقدم
ناشر: حمیدا
سال انتشار: چاپ هفتم 1386
سایر آثار نویسنده: از آن سوها  / با خالق هستی  /  تا سرای او  /  چرا خوبان رنج می‌برند  /   در پناه او
معرفی کتاب: بیشتر ما از مرگ می ترسیم. دلیل اصلی آن ناشناخته بودن مرگ برای خیلی از ماست.دلیل دیگر آن این است که مرگ در تداوم زندگی فیزیکی وقفه ایجاد می کند و در واقع نوعی جدایی از چیزهایی را ایجاد می کند که برای انسان بسیار عزیز بوده است.
در فضای دیوانه وار و پرخروش زندگی امروزی هیچ چیز جز مرگ حتمی نیست. هر کس باید روزی بمیرد و ما هر آن به زمان مرگ و رهایی از این جنجال نزدیک تر می شویم. و به همین دلیل لازم است بیشتر در باره ی مرگ بدانیم.
مطالب‌ این‌ کتاب‌ برای‌ آنان‌ که‌ در ماتم‌ سوگ‌ عزیزان‌ خود نشسته‌اند، برای‌ آنان‌ که‌ از هراس‌ مرگ‌، شیرینی‌ حیات‌ به‌ کامشان‌ شرنگ‌ است و برای‌ آنان‌ که‌ در تنگنای‌ دشواری‌های‌ بودن‌ با وسوسۀ‌ مداوم‌ خودکشی‌ گلاویز هستند از ناشناخته‌های‌ زندگی‌ آن‌ سوی‌ مرگ‌ پرده‌ برمی‌گیرد.
مرگ مانند غروب خورشید است . وقتی که خورشید در اینجا غروب می کند ٬ در جایی دیگر طلوع می کند . در واقع خورشید هیچ گاه غروب نمی کند . به همین ترتیب مرگ هم فقط یک توهم ظاهری ست . آنچه در این دنیا به عنوان مرگ تلقی می شود ٬ در دنیایی دیگر تولد است ٬ زیرا زندگی نهایتی ندارد .
عالم اختری ٬ دنیایی وسیع است . هر کس به تناسب شعور خود در عالم اختری در طبقه ای خاص قرار می گیرد . افراد خودخواه ٬ خشن ٬ بی رحم و بدخواه ٬ بعد از مرگ به طبقات پست تر و فشرده تر عالم اختری می روند که موجوداتی نظیر خودشان با همان خواسته ها و امیال در آنجا ساکن هستند . کسی که در زمین با عشق و شفقت زندگی کرده است ٬ بعد از مرگ به طبقات زیبا و درخشان عالم اختری می رود .
...
روزهای عمر بشر به سرعت سپری می شوند، پس لازم است که از خواب و خیال برخیزد و نیرو و بی کرانگی وجود خویش را تشخیص دهد!!!
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو