کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
به روشنای اشراق آفتاب چه بی ادعا ... غروب غرور مرا فهمید ! به جرأت زمین چه صادقانه از...

جزئیات بیشتر...
کوری
داستان پرتغالی, ژوزه ساراماگو, مینو مشیری, علم, چاپ سیزدهم1386, هجوم...

جزئیات بیشتر...


بینش آسمانی
« 3505 بازدید »


تصویر
موضوع: بیداری معنوی
نویسنده: جیمز ردفیلد
مترجم: میترا معتضد
ناشر: البرز
سال انتشار: چاپ چهارم 1385
سایر آثار نویسنده: پیشگویی آسمانی، بصیرت دهم، راهنمای پیشگویی آسمانی
معرفی کتاب: نویسنده می گوید:
همچنان که ما به اطرافمان می نگریم، متوجه می شویم که هنوز به مقصدمان نرسیده ایم.ما هنوز اسیر وحشت های جهان بینی کهنه ی مادی هستیم.ما همچنان در این توهم بسر می بریم که هیچ معجزه ای نمی تواند رخ دهد.
وظیفه ی خطیر ما این است که هشیاری خودمان را به کار گیریم و ایمانمان را حفظ کنیم. با وجود این اکنون ما خود را به طور بی سابقه ای در مرحله ای بحرانی می یابیم.
ما در آینده، قادر خواهیم بود تقریباً هر آنچه را در رویاهایمان تصور می کنیم بدست آوریم. بنابراین ما یاید مراقب افکارمان باشیم، زیرا افکار منفی ما مانند گلوله هایی بی هدف از ذهن ما خارج می شود و ایجاد آسیب خواهد کرد.بایستی همیشه به خرد تعالی یافته ی خود مراجعه کنیم تا مسیر ما را در زندگی مشخص سازد.
هر یک از ما بایستی شخصاً بینشی از جهان مطلوب آینده بدست آوریم که این بینش نه از روی وحشت و درماندگی، بلکه با به خاطر آوردن اصل فطرتمان در حافظه ی ما ثبت می گردد.  
زمانی که ما این بینش از آینده ی دلپذیر جهان را به دست آوردیم، کار مهیج ما آغاز می شود. این بینش نه تنها به ما برای انجام دادن رسالت الهی که بر عهده داریم شهامت می بخشد، بلکه ما را به نقطه ی اوج هشیاری معنوی تازه مان می رساند که در زندگی روزمره مان مفید واقع خواهد شد.قدرت ایمان، حقیقی است. هر اندیشه ای دعایی محسوب می شود و اگر بینش ما از هشیاری معنوی تازه، در ضمیرمان جا داشته باشد،در هر تماس با دنیای بیرون معجزات بوقوع خواهد پیوست و الهامات قلبی ما به واقعیت مبدل می شود...
به باور من، همچنان که اطلاعات بیشتری در باره ی عالم پس از مرگ، وارد حیطه ی آگاهی عمومی ما می شود، درک ما از سرنوشت بشر دگرگون می شود. اگر هر کدام از ما برای رسالتی پا به جهان هستی نهاده باشیم، این بدان معناست که همه در این جهان ماموریتی بر عهده داریم و وقوع هدف عالیتری را دنبال می کنیم.      
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو