کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
بیا ببین که چه کرده ای با بلوغ حقیقت عشق بیا مرا ببین در التهاب شعله سرکش درد بیا ببین رها...

جزئیات بیشتر...
آفرین
صیادی مرغی را هدف قرار دادو تیرش به خطا رفت و مرغ پرواز کرد. شخصی که...

جزئیات بیشتر...


هدایایی از آیکیس
« 5170 بازدید »


تصویر
موضوع: رمان
نویسنده: وین دایر
مترجم: محمد رضا آل یاسین
ناشر: هامون
سایر آثار نویسنده: «نقاط ضعف شما » ، « وجود متعالی انسان » ، «باور کنید تاببینید » ، «مراقبه، روشی برای برقراری ارتباط آگاهانه با خداوند » ، « خود حقیقی شما » ، « معمار سرنوشت خود باشید » ، «برای هر مشکلی راه حلی معنوی وجود دارد » ، «قدرت قصد و نیت » ، «ندای درونی شما، راهی به سوی سعادت »، « قول، قول است » ،« چگونه فرزندانی سالم و با نشاط داشته باشیم»
معرفی کتاب: تصور کنید که اگر جهانگردی هوشمند از سیاره‌ای دیگر به کره ی خاک سفر کند و با سیستم های پیچیده ی ما روبه رو شود، چه واکنشی نشان خواهد داد؟ آیا می توانیم به آسانی و بدون اندک تلاش با او هماهنگ شویم؟ آیا برای یک بررسی عینی و برداشتن پرده ها از روی هوشیاریمان به اندازه کافی آمادگی داریم. کتاب هدایایی از آیکیس ارتباط و گفتگو بین فردی در سیاره خاک و موجودی از سیاره ی اورانوس است. هردو آرام و خوش مشرب اند و برای یکدیگر زندگی شیرین، شکوهمند،کامروا و سالم آرزو می کنند.
گفت و شنود این دو نفر به ما امکان می دهد موقعیت خویش را در جوامع کنونی در محک آزمون گذاریم و درباره ی این که پس از پذیرش این واقعیت ها از کجا ممکن است سر در آوریم در بحر تامل و تعمق فرو رویم. شکل و طرح این حکایت ممکن است افراد زیادی را به کنجکاوی و تحقیق ترغیب کند. اما سرانجام همه‌ی ما باید به درون بنگریم،پرده ها را یکی پس از دیگری برداریم و ژرف‌ترین نگرش‌هایمان را بررسی کنیم.
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو