کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
<<بعدیقبلی>>


کیانا وحدتی
ایمان بیاوریم به زندگی مرا به ترنم قطره های باران قسم داده اند که لحظه های عمرم را با خیال سرد...

جزئیات بیشتر...
تراشکاری روی هندوانه 6
...

جزئیات بیشتر...


دعا، دریچه ای به سوی ماوراء 3
نامه هایی از عالم بهشت
« 3701 بازدید »


تصویر
موضوع: بیداری معنوی
نویسنده: رابرت جرج گراهام
مترجم: فریده مهدوی دامغانی
ناشر: نشر تیر
سال انتشار: 1387
معرفی کتاب: لطفا به ساکنان زمینی بگو که حتما به«جست و جوی نور» برآیند، و بدانند که خورشید راستی و درستی و حقیقت بر سر همه انسان های حاضر در روی زمین می درخشد و فرو می تابد!

حتی آن هنگام که به وسیله انواع ابرهای سیاه و تاریک اندوه و غم محصور شده اند و در حجاب ظلمت قرار گرفته اند.

این امر موجب می شود آنانی که از حالا مسیر اصلی و راه راست را گم کرده اند، بیش از پیش در مسیر اشتباه گام بردارند، افسوس... و کاری می کنند که انجام و برقراری هرگونه ارتباط از هر دو سوی پرده ای که عالم زندگان را از عالم مردگان جدا می سازد، سخت تر و دشوارتر گردد...!

این کتاب بعد از مرگ رابرت جرج گراهام توسط دخترش به صورت کتابت القایی نوشته شده است.

باران     سه شنبه, ‏1392/02/31 ‏09:11:20

بخشی از کتاب : من به هیچ عنوان دوست ندارم انسان ها ما را با زمان ماضی ساده یاد کنند!شما زمینیان اغلب می گویید : " او (مرد یا زن) چه قدر خوب "بود" یا آن که : "من چه مادر یا شوهر یا پدر یا همسر یا فرزند یا خواهر یا برادر خوبی "داشتم" این امر به راستی قلب ما را جریحه دار می سازد،زیرا ما هنوز هم همان شوهر یا همسر یا مادر یا فرزند یا برادر یا خواهر عزیز شما "هستیم"...
سعی کنید این نکته را از خاطر نبرید.سعی کنید این نکته را به دیگران نیز گوشزد کنید.با چنین شیوه ی سخن گفتنی،ما احساس می کنیم که دیگر هیچ حضور و تاثیری در میان شما نداریم،و دیگر اساسا هیچ وجود خارجی در ذهن شما بر جای نداریم،آن نیز صرفا به این خاطر که دیگر در شکل و حالت و وضعیت زمینی سابق خود به سر نمی بریم..........اما اینک میل دارم این خبر بسیار خوش و دلپذیر و وجدآور را به شما خواننده عزیز بدهم که : ما هنوز زنده ایم و در نزدیکی شما به سر می بریم.(صفحه ی 204)
در کتابخانه کیانا موجود است: بلی

تهیه کننده سند: فرحناز

نظرات بازدید کنندگان    

آپارتمان A4A: طراحی سئو