کیانا وحدتی
راهنمای سایت
صفحه اصلی تالار گفت و گوزبان و ادبیاتموسیقی ایرانیکتابخانه کیانافیلم/کارتونمعماریاخبار و دانستنیهاپزشکی و سلامتبیداری معنویفرهنگ لغتدرباره کیاناورود
 


کیانا وحدتی
هیچ تجربه ای برای یک آفتابگردان، تلخ تر از هرزگی آفتاب نیست. خسته ام از روزهایی که بدنبال...

جزئیات بیشتر...
اصطلاح 120 سال زنده باشی از کجا آمده ؟
آیا می دانستید که گاهی به هم می رسیم و می گوییم ۱۲۰ سال زنده باشی...

جزئیات بیشتر...همیشه اون تغییری باش که میخوای توی دنیا ببینی.
مایکل اسکوفیلدمعرفی سایت
دوستداران کیانا به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره کیانا، با استفاده از زمینه‌های علاقه‌مندی وی نسبت به گردآوری اشعار و انتشار سروده‌های ایشان، تاسیس کتابخانه و راه‌اندازی این سایت اقدام نمودند.
این سایت برای عموم بازدیدکنندگان قابل استفاده می‌باشد و کاربران می‌توانند در زمینه‌های موسیقی سنتی ایران (تاریخ موسیقی، انواع سازهای ایرانی، مقام‌ها و دستگاه‌های موسیقی، گوشه‌ها، ترانه‌ها و ...)، ادبیات (انواع، زبان، شعر، نثر، ادبیات معاصر، قالب‌های شعر و ...) و معرفی کتاب و فیلم‌های مطرح ایران و جهان مشارکت داشته باشند. همچنین می‌توانند در تالار گفت و گو در مورد مسائل مختلف تبادل نظر داشته باشند.
در این سایت امکان استفاده از یک فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی که شامل 150000 لغت می‌باشد، برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.

بلوغ کال(مجموعه سروده‌های کیانا)
باور نمی‌کنم که از میانتان رفتنی شدم، موجی به سوی نور بودم به ساحل شب ماندنی شدم
باور نمی‌کنم که از آسمان جدایم نموده‌اند، مانند یک شهاب سوخته دیدنی شدم!

بلوغ کال، نام مجموعه سروده‌های کیانا وحدتی است که به تازگی در قطع رقعی، در 144 صفحه منتشر و وارد بازار کتاب گردیده است. این کتاب که مجموعه زیبا و شورانگیز از به هم آمیختگی اندیشه و خیال و نتیجه شورآفرین سفر به نه توی آسمان معنا می‌باشد، در قالب الفاظ ریخته و زیبایی‌های لفظی نردبان آسمان شده است. این بار شاعر خوش ذوق معاصر با توسن تیزتک شعر فارسی به معراج عرفان سفر کرده و با دامنی پر از گل و ریحان از گلستان عشق بازگشته است.

شاعر این کتاب که بی‌شک الحان خوش عرفان و خودآگاهی را با گوش جان شنیده است، افسونی سحرآفرین پدید آورده و با مضراب زدن بر ساز دل بر جریده عالم نقش دوام و بقای اندیشه خود را رقم زده است.

کوتاه سخن آن که دلربایی‌هایی که با مطالعه شعر این شاعر معاصر نصیب می‌شود، بیش از هر چیز گشوده شدن در باغ سرسبز و پر محصول شناخت و عرفان است و در یک جمله سخن دلی است که بدون تردید بر دل خواننده خواهد نشست.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق             ثبت است بر جریده عالم دوام ما

توضیح و پوزش
همانگونه که درمقدمه، پیشتر اشاره شده است، «بلوغ کال» که مجموعه سروده ها و دست نوشته های کیانا وحدتی است پس از پرواز آسمانی و کوچ پاییزی او به دیار محبوب، توسط خانواده وی جمع آوری و تقریباً بدون هیچ اعمال نظری به طبع رسیده و منتشر شده است؛ که متأسفانه پس از چاپ، مشاهده شد که یکی از شعرهای شاعر شهیر معاصر مرحوم حمید مصدق، با نام «من و تو» در صفحه‌ی 135 مجموعه بلوغ کال چاپ شده است. لذا ضمن پوزش و آرزوی تعالی هر چه بیشتر روح همه‌ی هنرمندان و بزرگان ادبیات کشور، به ویژه مرحوم مصدق در فرصتی که پیش رو داریم، با بازنگری دقیق تری چاپ دوم را منتشر خواهیم کرد.

علاقه‌مندان به شعر و ادبیات، این کتاب را می‌توانند از فروشگاه‌های کتاب به آدرس‌های ذیل تهیه نمایند:

تهران
- فروشگاه موسیقی ایران زمین: مقابل دانشگاه تهران، بین خیابان 12 فروردین و فخر رازی، مجتمع فروزنده، پلاک 415
- کتابفروشی نشر باغ: خیابان ولیعصر، بعد از چهار راه پارک وی، روبروی پمپ بنزین باغ فردوس، شماره 1704     تلفن: 22718555

اصفهان
- کتابفروشی کمند: آمادگاه، روبروی هتل عباسی، طبقه دوم

یزد
- کتابفروشی چشمک: میدان آزادی(باغ ملی) روبروی شهرداری تلفن: 6261770

بروجرد
- کتابفروشی اندیشه: خیابان شهدا
- کتابفروشی شهرام: خیابان شهدا
- خانه آرامش: خیابان تختی، بعد از بانک تجارت

کتابخانه کیانا وحدتی
این کتابخانه در مرداد ماه سال 1387 در شهرستان بروجرد تاسیس گردید و استفاده از آن برای عموم آزاد می‌باشد.

آدرس: بروجرد، خیابان بهار، کوچه یاس، پلاک 8، آموزشگاه موسیقی پرنیان
تلفن:  ‪0662-2620334

املاک A4A: طراحی سئو